Jak začít hrát a co nás čeká?

  začátečník    koupě    omezení   

Pokud se rozhodneme hru si zakoupit (na platformě Steam) a poprvé si ji zapneme, bude nás čekat několik herních omezení.

 

Prvním omezením jsou zkušenostní ranky (na obrázku vlevo), které získáváme hraním na oficiálních serverech. Bez třetího zkušenostního ranku se nedostaneme do klasického kompetetivního módu, kde můžeme hrát s přáteli právě mód Bomb defusal. Toto opatření je celkem nové a slouží k tomu, aby se začátečníci nejdříve trochu sžili se hrou samotnou, naučili se pohybovat, střílet z různých zbraní a poznali i různé mapy. Zároveň toto opatření trochu oddálí vzniky smurf účtů (více o smurf účtech v tomto článku v poslední kapitole).

 

 

Po dosažení třetího zkušenostního ranku můžeme začít hrát klasický kompetetivní mód. Tam nás čekají další omezení. Prvním je časové omezení, můžeme totiž denně vyhrát pouze 2 zápasy a pak musíme 20 hodin počkat. Po vyhrání deseti zápasů pak získáme výkonnostní rank (na obrázku vpravo), který nás zařadí do výkonnostní skupiny, abychom v klasickém kompetetivním módu mohli hrát proti přibližně stejně dobrým soupeřům a hra nás tak více bavila. Více o výkonnostních rancích se lze dočíst ZDE.

 

Stejně tak záleží na tom, jaký herní mód chceme hrát, více o herních módech ve hře se pak dozvíte ZDE.

 

Diskusia

Žiadne komentáre
Pre pridanie komentáru musíte byť prihlásený.
Prihlásiť sa
alebo
Registrovať nový účet
;