Hledáme redaktory pro PUBG a Counter-Strike

  Nabor    CSGO    PUBG   

Jak jistě víte, projekt Blizzfan.cz se neustále rozrůstá a snažíme se nacházet příležitosti, kterými bychom se mohli ještě více přiblížit komunitě. Do našich řad v podstatě stále hledáme nové tváře, které například chtějí začít s herní novinařinou nebo mít zajímavý projekt v životopise.

 

Minulý rok jsme úspěšně spustili novou webovou stránku Counter-Strike.cz, na které naleznou začínající hráči mnoho užitečných informací. A tímto stylem bychom na webu velice rádi pokračovali. Hledáme proto nové tváře, které by se chtěli podílet na tvorbě webu o velice oblíbené FPS hře.

 

U Counter-Strike.cz ovšem nekončíme. Určitě jste zaznamenali velkou oblibu nedávno vydané hry PlayerUnknown's Battlegrounds. Momentálně pilně pracujeme na spuštění webu právě pro PUBG. Stejně jako pro „CSko“, tak pro PUBG web by měl mířit hlavně na základní informace o hře jako takové a čas od času by se měl objevit zajímavý článek.

 

Co to všechno znamená? Pokud máte rádi jednu z výše zmíněných her, chcete rozvíjet českou komunitu a vydělat si nějakou tu korunu psaním, určitě se nemusíte ostýchat a můžete mi napsat e-mail (danek@blizzfan.cz). V e-mailu se, prosím, krátce představte, napište, jaké máte zkušenosti s danou hrou a přiložte krátký článek na libovolné herní téma (asi nemusím zmiňovat, že článek by měl být váš).

 

Chcete vědět, co od psaní pro Blizzfan.cz můžete očekávat? Benefitů je mnoho – ať už zajímavé slevy na našem eshopu Gamebrand.cz, tak například peněžní odměny za každý článek, systém bonusového odměňování za pravidelné psaní a mnoho dalších zajímavých věcí.  

Diskuze

Žádné komentáře
Pro napsání komentáře musíte být přihlášený.
Přihlásit se
nebo
Zaregistrovat nový účet
;