Herní módy CS:GO

  searchanddestroy    sad    hernímódy   

Budete-li chtít zapnout hru a vrhnout se do zápasu proti jiným hráčům, máte na výběr z několika módů které zvolit:

 

1) Bomb Defusal (Search and Destroy)

Nejhranějším módem, který se navíc hraje soutěžně, je Bomb Defusal, kdy je úkolem pěti hráčů hrajících za teroristy buď zastřelit všechny hráče strany CT, nebo položit bombu na jeden ze dvou dostupných plantů (=místa, kde je možné položit bombu, označena písmeny A a B) v časovém limitu (1:45), kterou pak musí ubránit proti zneškodnění CT týmem až do jejího výbuchu (45 sekund). Úkolem CT týmu je buď zneškodnit celý tým T, nebo mu zabránit, aby se dostal na planty a bombu položil. Pokud je již bomba položena, úkolem CT týmu je její zneškodnění. Obyčejně se tento mód hraje na dvě poloviny po 15 kolech a tým, který první dosáhne 16 vítězných kol, vyhrává.

 

2) Hostage rescue

V módu Hostage rescue jsou role CT a T obráceny. CT jesou tedy útočníci a mají za úkol se dostat do zóny rukojmích (2 na mapě), tam rozvázat alespoň jednoho z rukojmích a toho donést do bezpečné zóny (oblast respawnu CT). Další možností jak vyhrát, je zneškodnit nepřátelský tým. Úkolem T je pak zabránit CT dostat se k rukojmím a odnést je do bezpečné zóny, nebo zneškodnit nepřátelský tým. 

 

3) Team Deathmatch 

Týmová hra každého proti každému. Cílem je dosáhnout co nejvyššího skóre v časovém limitu.

 

4) Arms Race

Úkolem hráče je pomocí nejrůznějších zbraní zneškodňovat ostatní hráče na serveru až se vyšplhá žebříčkem zbraní až k noži, kterým zneškodní posledního nepřítele a tak hru ukončí.

5) Jiné

Demolition, Jailbreak, Surf, Zombie Escape, aj.

6) Módy misí

Vlny nepřátel, kooperace, aj.

O misích se více dozvíte v článku TADY.

 

Diskuze

Žádné komentáře
Pro napsání komentáře musíte být přihlášený.
Přihlásit se
nebo
Zaregistrovat nový účet
;