Nejlepší domácí e-sportové CS:GO týmy a hráči

  profi    e-sport    esport   

I v našich domácích česko-slovenských vodách se hraje counter strike na vysoké úrovni a my si nyní ukážeme několik týmů, eventů, hráčů a tipů, které byste měli znát!

Začneme několika domácími týmy, které se pravidelně účastňují a umisťují na předních příčkách domácích i zahraničních lig, cupů a eventů a prostě patří mezi tu českou/slovenskou špičku:

 

1) eSuba - Play with soul

eSuba je herní tým fungující již od roku 2004, který za svou dobu fungování nasbíral největší množství ocenění v mnoha různých hrách a je známý i za hranicemi našich malých zemí zejména díky svým bývalým CoD sekcím. V CS:GO nyní patří mezi jedny z nejsilnějších týmů. Mezi nejvýznamější hráče sekce CS:GO patří například Tomáš "benq1" Masaryk, David "KAPARZO" Lacina, nebo Luboš "HenkkyG" Ilko

WEBOVÉ STRÁNKY

FACEBOOK 

 

2) eXtatus

eXtatus funguje od roku 2008 a v poslední době se vyšvihl mezi nejlepší týmy u nás. Díky sponzoringu Alza.cz se jedná o jeden z prvních týmů, jehož hráči jsou plně placeni za hraní CS:GO a jsou úspěšní i na zahraničních eventech. Nejvýraznějšími členy týmu jsou David "Frozen" Čerňanský a Patrik "Dev7l" Stuchlík.

WEBOVÉ STRÁNKY

FACEBOOK 

 

3) EerinesS - fandíme srdcem

Tým EerineSS založený v roce 2006 a pod nynějším vedením kapitána CS:GO sekce Roman "blade" Pilný se pravidelně umisťuje na předních příčkách domácích lig.

WEBOVÉ STRÁNKY

FACEBOOK 

 

4) Inside Games

Herní tým Inside Games patří mezi mladší týmy na domácí scéně (r.z. 2013), přesto se tým pod vedením Tomáš ''tomkeejs'' Tomka dokáže protlačovat na přední místa domácích žebříčků.

WEBOVÉ STRÁNKY

FACEBOOK 

 

 

5) Dark Tigers

WEBOVÉ STRÁNKY

FACEBOOK 

 

 

 

6) Fraternitas - V jednotě je síla

WEBOVÉ STRÁNKY

FACEBOOK 

 

 

 

 

7) GunRunners

Gunrunners je herní organizace působící na území České republiky, která byla založena 23. července 2010.

WEBOVÉ STRÁNKY

FACEBOOK

 

 

 

 

 

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Nejen týmy však mohou reprezentovat naše malé země, něktěří hráči se dostali do zahraničí a utkávají se s těmi nejlepšími na světě i na turnajích formátu Major. Mezi ty nejznámější a nejlepší patří například:
 

1) Ladislav "GuardiaN" Kovács

GuardiaN je slovenský profesionální hráč CS:GO patřící mezi ty nejlepší hráče na světě. Ve hře zastává pozici snipera a momentálně je angažován v týmu Natus Vincere. V roce 2015 byl vyhlášen druhým nejlepším hráčem světa. 

 

 

2) Tomáš "Oskar" Šťastný

Oskar je český profesionální hráč CS:GO, který je nyní angažován v týmu Mousesports

 

3) Martin "STYKO" Styk

Styko je slovenský profesionální hráč hrající za tým HellRaisers.

 

4) Patrik Zero Žúdel

Zero je slovenský profesionální hráč a stejně jako Styko hraje nyní za tým HellRaisers.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Když se bavíme o domácí e-sportové scéně, nesmíme zapomenout i na herní události, které jako e-sportovec, casual hráč, nebo fanoušek nesmíte propásnout! Na ty se ale podíváme v samostatném článku!

 

Diskuze

Žádné komentáře
Pro napsání komentáře musíte být přihlášený.
Přihlásit se
nebo
Zaregistrovat nový účet
;